PAZARTESİ - CUMA 08:00 - 18:00
(0224) 482 5148

Hakkımızda

Arbor Makine, plastik enjeksiyon kalıpları ve plastik enjeksiyon baskısı konusundaki uzmanlığımız ile geleceğinizi şekillendiriyoruz.

Lazer Markalama

2019 yılında kurulan şirketimiz Arbor Makina lazer markalama olarak hizmete başladı.

Plastik Enjeksiyon Baskısı

Arbor Makina 2023 yılının ilk çeyreğinde kalite ve memnuniyet odaklı düşünce yapısıyla plastik enjeksiyon alanına yatırım yaparak üretime geçti.

Plastik Enjeksiyon Kalıp Üretimi

2021 yılında Arbor Makina olarak serüvenimize bir yenisini daha ekleyerek plastik enjeksiyon kalıp üretimine geçiş yaptı.

Biz Kimiz?

2021 yılında kurulan Arbor Makina, plastik enjeksiyon kalıp üretimi ve baskı konusunda müşterilerine kaliteli çözümler sunmak amacıyla kurulmuştur.

Kuruluş amacımız, müşterilerimize kaliteli ve yenilikçi ürünler sunarak, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamaktır. Plastik enjeksiyon kalıp üretiminde uzmanlaşmış olan firmamız, müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Arbor Makina, dürüstlük, gizlilik, müşteri memnuniyeti ve sorumluluk ilkeleri doğrultusunda çalışmaktadır. Bu prensipler, müşterilerimizle uzun vadeli ve başarılı bir iş ilişkisi kurmamızı sağlamaktadır. Şirketimiz, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmak için, ürün kalitesi ve hizmet kalitesi konusunda da titizlikle çalışmaktadır.

Burak MUŞTUCU

FOUNDER & CEO

Büyüme Yüzdesi

0 %

Yıllık büyüme oranımız

Tamamlanan Proje Sayısı

0 +

Tamamladığımız proje sayısı

Müşteri Memnuniyeti

0 +

Bizden memnun olan müşteri

İş arkadaşı

0 +

Kişilik mükemmel ekibimiz ile hizmet veriyoruz

REFERANSLARIMIZ

Bizimle İletişime Geçin!